Creamsource ürünleri arasına bir değil, iki değil tam olarak üç tane yeni ürün ekledi! ✨️

İstersen Büyüt.. İstersen Yumuşat!

Creamsource ürünleri arasına bir değil, iki değil tam olarak üç tane yeni ürün ekledi! ✨️

Vortex 24, Vortex 8S ve Vortex 4S ile tanışın.

Vortex 24!

BÜYÜK OYNA! Merakla beklenen ve sektörün en iyi saklanan sırrı olan Vortex24 geldi! Daha büyük, etkili bir aydınlatma çözümü için müşteri geri bildirimlerine yanıt olarak geliştirilen V24, Vortex8 ile eşanlamlı olan yüksek kalite standartlarını korurken, üç kat çıkış ve daha fazla kapsama alanı sunuyor.

Vortex 8 Soft!

Çok yönlülük ve kalite arayan profesyonellere yönelik 2×1 LED aydınlatma sistemi olan Vortex8 Soft’u (V8S) keşfedin.Sert Vortex8 ile aynı yapı kalitesi ve kullanıcı dostu arayüzle tasarlanan Vortex8S, 650W çıkışıyla verimliliği ve performansı harmanlayan, alanınızı güzel, tam spektrumlu yumuşak ışıkla saran özel bir yumuşak kaynaktır.İster alanı kısıtlı bir stüdyo kurulumu, ister dış mekan yayınlarının zorlu koşulları için olsun, Vortex8 Soft sizin tercih ettiğiniz aydınlatma çözümüdür.

Vortex 4 Soft!

Vortex4 Soft, 325 W çıkışıyla verimliliği ve performansı harmanlayan, alanınızı güzel, tam spektrumlu yumuşak ışıkla saran özel bir yumuşak kaynaktır. İster küçük ister büyük bir stüdyo kurulumu olsun, ister ilk hızlı kurulum ve dış mekan yayınında çekim olsun, Vortex4 Soft sizin tercih ettiğiniz aydınlatma çözümüdür. 48V DC girişi, aksiyon şebekeden bağımsız hareket ettiğinde akü gücüne kolay geçiş sağlar.